مسائل و مشکلات مرتبط به شبکه‌های کامپیوتری یکی از معضلات اصلی سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. مدیران و مسئولین شرکت‌ها و سازمان‌ها باید بدانند که دلیل ضعف اکثر شبکه‌ها، در انجام زیرساخت غیر‌اصولی و غیراستاندارد آن‌ها است و باید قبل از هر چیزی زیرساخت‌های شبکه را اصلاح و بهینه کنند.

مرکز تجارت شهر امن یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات اکتیو و پسیو شبکه می‌باشد که با تکیه بر دانش به روز کارشناسان خود، تجربه و مهارت بالا، دارا بودن تجهیزات و امکانات پیشرفته و همچنین با مناسب‌ترین تعرفه به ارائه خدمات پشتیبانی شبکه میپردازد. تخصص کارشناسان ما موجب می‌گردد شما از بهترین‌ها در کسب و کار خود باشید.

خدمات پشتیبانی شبکه توسط ما بر اساس دو مدل کلی ارائه میگردد:

  • مدل پشتیبانی شبکه بصورت آنلاین که کلیه خدمات پشتیبانی شبکه توسط ارتباط اینترنتی و تلفنی به انجام میرسد و شامل مدیریت نرم افزارها و منابع بصورت بر خط می باشد و نیازی نیست تا کارشناس مربوطه در محل استقرار شبکه حضور داشته باشد.
  • مدل پشتیبانی شبکه به صورت حضوری که بر اساس بزرگی شبکه و میزان تجهیزات و تعداد نودهای شبکه تعداد کارشناسان مورد نیاز جهت پشتیبانی تعیین و در محل استقرار شبکه به صورت حضوری به ارائه خدمت میپردازند.

دلایلی که مرکز تجارت شهر امن را نسبت به رقبا در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه متمایز ساخته است:

  • استفاده از کارشناسان متخصص و با تجربه
  • پاسخ گویی و رفع مشکلات به صورت حضوری و غیر حضوری دراسرع وقت
  • ارایه خدمات پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
  • ارائه بهترین خدمات پشتیبانی شبکه نسبت به نیاز شرکتها و سازمانها
  • صرفه جویی در قیمت خدمات پشتیبانی شبکه

تلاش ما در مرکز تجارت شهر امن بر این است تا با بازدیدهای دوره ای و نظارت مستمر و دقیق بر تجهیزات و کارکرد شبکه شما مشتریان عزیز موفق به ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری در بالاترین سطح کمی و کیفی باشیم.

به یکی از روش های زیر می توانید درخواست خود را به مشاوران ما ارسال نمایید:
– با شماره ( 09903618652) تماس بگیرید.
– پیام خود را در صفحه ” ارتباط با ما ” با موضوع مشاوره ارسال کنید.
–به (info@safecity-market.com) ایمیل بزنید و درخواست خود را عنوان کنید.

هدف ما کسب رضایت بالای مشتریان است.