مشاوره در انتخاب سیستم نظارت تصویری

امروزه استفاده از سیستم‌های حفاظت تصویری مانند دوربین مداربسته در ادارات، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و حتی منازل به یک نیازهای ضروری تبدیل شده است‌‌‌‌‌‌. استفاده از دوربین مداربسته، امنیت آن فضا را بالا می برد و علاوه بر اینکه به نوعی از بروز اتفاقات و وارد شدن خسارت جانی و مالی جلوگیری می‌کند، در صورت بروز اتفاق، پیگیری‌های پس از آن برای جبران خسارت و یافتن علت حادثه، آسان خواهد بود.

در کنار بحث امنیت، وجود سیستم نظارتی چون دوربین مدار بسته به صاحبان کسب‌و‌کار به خصوص شرکت‌های بزرگ، امکان نظارت مستقیم و مستمر بر وضعیت داخلی مجموعه را داده است. این امر موجب افزایش بازدهی پرسنل و ارائه بهتر خدمات به مشتریان و پرسنل می‌شود.
واحد مشاوره و طراحی سیستم نظارت تصویری در سیف سیتی مارکت (Safecity market)، به منظور انتخاب بهترین و اقتصادی‌ترین سیستم نظارتی (دوربین مداربسته) متناسب با کسب و کار و نیاز افراد، مشاوره ارائه می‌دهد.

مشاوره برای انتخاب دوربین مداربسته در سیف سیتی مارکت چه مراحلی دارد؟

  1. در مرحله اول کارشناسان فنی به همراه مشاوران طراحی از محل بازدید به عمل آورده و برآورد کلی پروژه را انجام می‌دهند.
    در این مرحله پس از آنالیز محل با توجه به نیازها و اهداف مشتریان، مقایسه امکانات فنی برندها، برآورد تعداد دوربین‌ها و نوع توپولوژی پروژه، برآورد واحد فنی مهندسی شامل مسیر کابل‌کشی و تعداد تجهیزات مورد‌نیاز پروژه و توضیحات فنی سیستم به مشتریان پیشنهاداتی داده می‌شود.
  2. در مرحله دوم با توجه به دیتاهای ارسال شده از مرحله اول، لیست تجهیزات مورد‌نیاز به همراه مشخصات بستر‌سازی برآورد شده و به کارفرما توضیح مقدماتی در زمینه هزینه به همراه توضیحات فنی و جانمایی دوربین‌ها ارائه می‌کند. در پروپوزال ارائه شده موارد ذیل به اطلاع کارفرما خواهد رسید:

• طراحی محل پروژه بر‌اساس نقشه
• محل قرارگیری دوربین‌ها در نقشه
• زاویه دوربین‌ها، پوشش تصویری و نقاط کور در پروژه
• محل قرار‌گیری دستگاه DVR یا NVR
• مسیر‌های کابل‌کشی دوربین ‌مدار‌بسته
• استفاده از دوربین مدار بسته محسوس و نامحسوس بر حسب نیاز
• لیست تجهیزات دوربین، متعلقات و لوازم جانبی
• مشخص کردن زمان اجرای پروژه
• ارائه پیش‌نویس قرارداد و شرایط گارانتی

مشاوره در انتخاب بهترین دوربین مدار بسته

همراهان عزیز اگر در انتخاب سیستم نظارتی، نصب دوربین مداربسته و یا تنظیمات سیستم نظارت به مشاوره نیاز دارید، با روش‌های زیر می توانید با مشاوران حرفه‌ای در سیف سیتی مارکت تماس بگیرید:

– تماس با شماره های 53-55451052-031 و یا  09903618652

_ پیام خود را در صفحه ” ارتباط با ما ” با موضوع مشاوره ارسال کنید.

_ به (info@safecity-market.com) ایمیل بزنید و درخواست خود را عنوان کنید.

_در شبکه‌های اجتماعی به آدرس (safecitymarket@) با ما تماس بگیرید.

بهترین دوربین مدار بسته
ورودبه فروشگاه اینترنتی سیف سیتی مارکت